• جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲
  • اجمعه ٢١ ذی قعده ١٤٤٤
  • Friday, June 9, 2023
صفحه اصلی
سلامت و محیط زیست
ایمنی و حوادث
مدیریت بحران
علمی
بین الملل
rss
کد مطلب :   115024 تاریخ انتشار: 
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
- 12:40 تاریخ آخرین ویرایش :
  1398/11/30
 
 
ضرورت تدریس مباحث ایمنی ، سلامت و محیط زیست ازمهدکودک ها تا دانشگاهها
یکی از مهمترین الزامات و ابزارهای فرهنگ سازی و ارتقاء آن در سطح جامعه طراحی سرفصل های درسی با موضوع سلامت، ایمنی و محیط زیست و اجرای آنها برای گروههای هدف مختلف از سطح مهدکودک ها تا دانشگاهها است.
ضرورت تدریس  مباحث ایمنی ، سلامت و محیط زیست ازمهدکودک ها تا دانشگاهها

دکتر هاشم ستاره مدرس  سلامت ایمنی و محیط زیست در گفت و گو با خبرنگارپایگاه خبری hse اظهارکرد:  بحث  آگاه سازی و آموزش از جمله ابزارهای مناسب در کنار سایر تدابیر است  و اما صرفا نمی توان آموزش را به عنوان یک  راهکار نهایی تلقی کرد.


وی عنوان کرد: استفاده از ابزارهای رسانه ای و تبلیغی ،مثل بیلبوردهای سطح شهروتیزرهای تبلیغاتی مثل هشدارهایی که توسط شرکت ملی گاز ایران   نمایش داده می شوند که البته شاهدکاهش چشمگیر نمایش آنها در سال جاری هستیم می توانند تا حدود زیادی در افزایش آگاهی  افراد  جامعه نقش قابل توجهی داشته باشند .


ستاره افزود: شایان ذکر است که شرکت ملی گاز ایران و همچنین آتش نشانی  تیزرهای بسیار خوب و فنی هستند  که هشدارهای لازم را به مردم می دهندوی تاکید کرد :یکی از مهمترین الزامات و ابزارهای فرهنگ سازی و ارتقاء آن  در سطح جامعه طراحی سرفصل هایی با موضوع سلامت، ایمنی و محیط زیست  و اجرای آنها  برای گروههای هدف مختلف از سطح مهدکودک ها تا دانشگاهها است.این مدرس دانشگاه تاکید کرد :همانطور که در فصل سفر صدا و سیما برنامه ای را به این امر اختصاص می دهند لارم است که در فضل سرما برنامه هایی در امر  نصب و نگهداری در وسایل گرمایشی طراحی و پخش کند. همچنین در راه پیمایی ها  ، هنگام بر گزاری نماز جمعه و در مساجد می توان در قالب های مختلف می توان بر نامه های آگاه سازی و آموزشی ترتیب داد.

نویسنده : حسن گرجی
کلید واژه
 
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ما، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
captcha
کد امنیتی:
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی HSE می باشد .
Hosted By gitisun