• سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
  • اثلاثا ٥ ذی قعده ١٤٣٩
  • Tuesday, July 17, 2018
صفحه اصلی
سلامت و محیط زیست
ایمنی و حوادث
مدیریت بحران
علمی
بین الملل
rss
کد مطلب :   61616 تاریخ انتشار: 
دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵
- 10:50 تاریخ آخرین ویرایش :
  1395/05/25
 
 
برگزاری همایش ملی توسعه سلامت، ایمنی و محیط زیست در حوزه اماکن تفریحی ، ورزشی ، مذهبی و فرهنگی شهر
اولین همایش ملی توسعه سلامت، ایمنی و محیط زیست در حوزه اماکن تفریحی ، ورزشی، ، مذهبی و فرهنگی شهر با رویکرد حفاظت از شهروند و شهر 27 شهریور 95 در تهران برگزار می گردد.
برگزاری همایش ملی توسعه سلامت، ایمنی و محیط زیست در حوزه اماکن تفریحی ، ورزشی ، مذهبی و فرهنگی شهر

به گزارش پایگاه خبری HSE : سلامت، ایمنی و محیط‌ زیست یکی از واژگانی است که کاربرد آن در ادبیات مدیریت شهری به‌تدریج جای خود را باز نموده و امروزه به یکی از پایه های اصلی در برنامه‌ریزی شهری تبدیل شده است. این همایش فرصت مناسبی را برای متخصصین و کارشناسان فراهم می‌سازد تا در جریان تازه‌ترین فعالیت های انجام شده در راستای استقرار HSE در اماکن تفریحی، ورزشی، فرهنگی و مذهبی که در شهر تهران صورت گرفته است، قرار گرفته و به انتقال تجارب موجود در این حوزه بپردازند.

 

این همایش در تلاش است تا به معرفی دستاوردها، خدمات و فعالیت های شرکت های داخلی در زمینه های مرتبط با اماکن ورزشی، مذهبی، فرهنگی و تفریحی که منطبق با نیازهای سلامت، ایمنی و محیط زیست است، نیز بپردازد. از آن جا که امر سلامت، ایمنی و محیط زیست یکی از زمینه هایی است که بخصوص در جنبه عمومی و شهروندی نیازمند طیف وسیعی از همکاری ها و هماهنگی های درون و برون سازمانی می‌باشد، بازدهی و ثمربخشی این همایش نیازمند حمایت همه جانبه نهادها، شرکت‌ها و مؤسسات فعال بوده و برگزاری هرچه موفق‌تر آن صرفاً با همکاری و هماهنگی مقامات علمی و اجرایی میسر خواهد بود.

 

محورها ی این همایش شامل : توسعه پایدار شهری در حوزه شهروندی ، نقش و جایگاه شهروند در حوزه HSE در محیط شهروندی ،سلامت، ایمنی، محیط زیست در حوزه اماکن عمومی ، تکنولوژی و دستاوردهای نوین در عرصه HSE در محیط های شهری و اماکن عمومی ، نقش HSE در اقتصاد مقاومتی در کلان شهرها ، آسمان آبی، زمین پاک و تحقق آن از منظرHSE  ، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل در حوزه اماکن عمومی و شهروندی ، محیط زیست از منظر شهروندی در کلان شهرها ، شهر هوشمند (Smart City) ،  نقش و جایگاه توسعه پایدار و HSE در مدیریت شهری ، HSE در حوزه خدمات شهری از دو موضوع حقوق و مسئولیت‌های شهروندی ، چالش ها و پتانسیل های موجود جهت ارتقای سطح HSE در اماکن تفریحی، ورزشی و فرهنگی و مذهبی ، نقش بازرسی فنی در ارتقای سطح ایمنی تجهیزات اماکن عمومی ، بازرسی فنی و خوردگی، راهکارهای کنترلی نظارتی و مدیریتی در اماکن عمومی و نظام مدیریت HSE است .


   
 گفتنی است : آخرین مهلت ارسال مقالات در این همایش 5 شهریور 95 و آخرین مهلت ثبت نام در همایش 27 شهریور 95 می باشد.
 

 

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://WWW.urban-hse.ir مرجعه نمایند.

 


 

نویسنده : حسن گرجی
کلید واژه
 
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ما، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
captcha
کد امنیتی:
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی HSE می باشد .
Hosted By gitisun