• سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷
  • اثلاثا ٨ رمضان ١٤٣٩
  • Tuesday, May 22, 2018
صفحه اصلی
سلامت و محیط زیست
ایمنی و حوادث
مدیریت بحران
علمی
بین الملل
rss
کد مطلب :   73508 تاریخ انتشار: 
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶
- 14:17 تاریخ آخرین ویرایش :
  1396/03/27
 
 
آخرین وضعیت راههای کشور
پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا اعلام کرد: هم اکنون بارش باران در استان مازندران در اکثر محورها به همراه مه‌گرفتگی و کاهش دید در محورهای فیروزکوه و هراز گزارش شده است.
آخرین وضعیت راههای کشور

 بر اساس آخرین گزارش رسیده سایر محورهای مواصلاتی کشور نیز از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است. براساس این گزارش همچنین محورهایی که مسدود هستند به شرح زیر است:

۱- محور شمشک - دیزین در استان‌های تهران و البرز به علت عدم ایمنی کافی تا اطلاع ثانوی مسدود است.

۲- محور اولنگ - شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان.

۳- محور استهبان - نی ریز در استان فارس.

۴- محور فرعی رودبار - کهنوج - قلعه گنج در جنوب استان کرمان.

وضعیت سایر محورهای دارای محدودیت ترافیکی نیز بدین شرح است:

۱- آزادراه قم به تهران از ۲9 فروردین تا ۲۰ شهریورماه امسال محدوده عوارضی تا کیلومتر ۱۲٫5 روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه هر هفته از ساعت ۰8:۰۰ الی ۱7:۰۰ و روزهای سه شنبه از ساعت ۰8:۰۰ الی ۱۲:۰۰ به استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و تنها در یک خط عبور اجرا خواهد شد.

۲- محور کرج - چالوس از اول اردیبهشت ماه تا ۲۰ مهرماه 96 محدوده میدان امیر کبیر تا تونل کندوان - کیلومتر صفر تا 75 روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه هر هفته از ساعت ۰8:۰۰ الی ۱7:۰۰ و روزهای چهار شنبه از ساعت ۰8:۰۰ الی ۱۲:۰۰ به استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط اجرا خواهد شد.

۳- آزادراه رشت - قزوین از ۱6 اردیبهشت ماه تا ۲۰ شهریورماه امسال روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه هر هفته از ساعت ۰8:۰۰ الی ۱8:۰۰ و روزهای چهار شنبه از ساعت ۰8:۰۰ الی ۱۴:۰۰ به استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط اجرا خواهد شد.

۴- آزادراه قم به تهران از ۱6 اردیبهشت ماه تا ۳۱ مردادماه امسال محدوده کیلومتر صفر تا ۳۰ حدفاصل عوارضی حرم تا پل فرودگاه امام خمینی (ره) روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه هر هفته از ساعت ۰8:۰۰ الی ۱8:۰۰ و روزهای سه شنبه و پنج شنبه از ساعت ۰8:۰۰ الی ۱۴:۰۰ به استثنای ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و تنها در یک خط عبور اجرا خواهد شد.

5- محور بوئین زهرا - اشتهارد حدفاصل انتهای حوزه تا محدوده شهری و محور اشتهارد-ماهدشت حدفاصل انتهای محدوده شهری تا پلیس راه ماهدشت و محور ماهدشت-کیانشهر از کیلومتر صفر تا ۴5 - از ۱6 خرداد تا ۲۰ شهریورماه امسال روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه هر هفته از ساعت ۰7:۰۰ الی ۱7:۰۰ به استثنای ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راه‌سازی همزمان با عبور ترافیک و تنها در یک خط عبور اجرا خواهد شد.

 

منبع : مهر
نویسنده : حسن گرجی
کلید واژه
 
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ما، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
captcha
کد امنیتی:
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی HSE می باشد .
Hosted By gitisun