• سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷
  • اثلاثا ٨ رمضان ١٤٣٩
  • Tuesday, May 22, 2018
صفحه اصلی
سلامت و محیط زیست
ایمنی و حوادث
مدیریت بحران
علمی
بین الملل
rss
کد مطلب :   73554 تاریخ انتشار: 
پنج شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶
- 23:05 تاریخ آخرین ویرایش :
  1396/04/15
 
 
آسانسورهای کشور فاقد ایمنی و استاندارد های لازم هستند
رئیس اتحادیه صنف آسانسور با اشاره به استاندارد نبودن 9۰ تا 95 درصد آسانسورهای موجود در کشور گفت : 7۰ درصد مردم برای آسانسورهای خانگی استاندارد ادواری نمی گیرند.
آسانسورهای کشور فاقد ایمنی و استاندارد های لازم هستند

به گزارش پایگاه خبری HSE ، علی اکبر ایلخانی افزود: 30 درصد این آسانسورهای غیر استاندارد، فرسوده است و به دلیل پاسخگو نبودن تعویض قطعات در این وسایل باید از رده خارج شود.


وی با هشدار به مصرف کنندگان درباره ضرورت دریافت استاندارد ادواری آسانسور گفت: این دستگاه باید از سوی سازمان استاندارد سالانه مورد بررسی قرار گیرد.


رئیس اتحادیه صنف آسانسور با اشاره به اینکه استاندارد ادواری پس از ایجاد حادثه سقوط آسانسور انجام می شود ، افزود : مردم در این کار همکاری لازم را ندارند و 95 درصد آسانسورهایی که تاکنون سقوط کرده ، غیراستاندارد بوده است.


ایلخانی واگذاری این کار را به اتحادیه ها در جلوگیری بروز حادثه موثر دانست و ادامه داد: شهرک اکباتان از مراکزی است که باید آسانسورهای ساختمان را به طور کامل تعویض کند.


وی مراجعه نکردن مردم برای کسب استاندارد ادواری را خطری جدی در ساختمانها دانست و ادامه داد : 60 درصد آسانسورهای نصب شده در کشور قدیمی و 40 درصد آنها جدید نصب شده است.

منبع : تسنیم
نویسنده : حسن گرجی
کلید واژه
 
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ما، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
captcha
کد امنیتی:
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی HSE می باشد .
Hosted By gitisun