• سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷
  • اثلاثا ٨ رمضان ١٤٣٩
  • Tuesday, May 22, 2018
صفحه اصلی
سلامت و محیط زیست
ایمنی و حوادث
مدیریت بحران
علمی
بین الملل
rss
کد مطلب :   83569 تاریخ انتشار: 
پنج شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
- 16:23 تاریخ آخرین ویرایش :
  1396/04/22
 
 
استفاده ازپهپاد درمدیریت ترافیک کشور
معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری گفت: مطابق برنامه ریزی های انجام شده از نیمه دوم امسال ترافیک بخشی از جاده های کشور با استفاده از فناوری پهپاد مدیریت و کنترل می شود.
استفاده ازپهپاد درمدیریت ترافیک کشور

شهرام آدم نژاد روز پنجشنبه در مراسم معارفه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری ادامه داد: در صورتی که اجرای این طرح پاسخ بدهد از این تکنولوژی در تمام محورهای کشور استفاده خواهد شد.
وی گفت: امسال 600 دوربین نظارت و کنترل ترافیک در سطح کشور راه اندازی می شود که تاکنون حدود 50 درصد این دوربین ها نصب شده است.
آدم نژاد ادامه داد: هم اینک 34 هزار کیلومتر شریان در کشور وجود دارد که 75 درصد تردد و جابه جایی ها در کشور از این طریق و مابقی از ناوگان هوایی و دریایی است.
وی افزود: نگهداری و مدیریت شبکه شریانی کشور سالانه نیازمند 80 هزار میلیارد ریال اعتبار است که تامین این اعتبار نیاز به بودجه پایدار دارد.
معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری تصریح کرد: سالانه 550 میلیون تن کالا و 900 میلیون مسافر از طریق شبکه شریانی کشور جابه جا می شود.
به گزارش ایرنا، از 210 هزار کیلومتر راه موجود در کشور بیش از 34 هزار کیلومتر آن محورهای شریانی هستند و سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای در صدد است برای افزایش ایمنی و کاهش تلفات و حوادث رانندگی در راه های کشور، تا پایان سال آینده برنامه نصب یکهزار و 880 دوربین کنترل سرعت را نهایی کند.
در این مراسم احمد جمشیدی به عنوان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری منصوب شد.

منبع : ایرنا
نویسنده : حسن گرجی
کلید واژه
 
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ما، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
captcha
کد امنیتی:
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی HSE می باشد .
Hosted By gitisun