• پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸
  • الخمیس ١٥ رجب ١٤٤٠
  • Thursday, March 21, 2019
صفحه اصلی
سلامت و محیط زیست
ایمنی و حوادث
مدیریت بحران
علمی
بین الملل
rss
کد مطلب :   84401 تاریخ انتشار: 
پنج شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۷
- 18:25 تاریخ آخرین ویرایش :
  1397/01/16
 
 
صفر شدن تلفات در حمل و نقل عمومی
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: با وجود افزایش ۱5 درصدی سفر‌ها تلفات انسانی در ناوگان حمل و نقل عمومی مسافری به صفر رسید.
صفر شدن تلفات در حمل و نقل عمومی

عبدالهاشم حسن نیا گفت: از ۲۴ اسفند تاکنون 67۱ هزار سفر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی انجام شده است که هفت میلیون مسافر را جابجا کرده اند و خوشبختانه هیچگونه تلفاتی گزارش نشده است.

وی گفت: ۱۱7 هزار راننده در دو هزار و 5۰۰ شرکت مسافربری آموزش های لازم را دیده اند و این عامل مهم در کاهش تلفات حمل و نقل عمومی مسافری است.

حسن نیا به ثبت ۴6 میلیون تردد با دو هزار و ۲۰۰ دستگاه تردد شمار در طرح نوروزی از ۲۴ اسفند تاکنون اشاره کرد و گفت: امسال کنترل بی سابقه ای صورت گرفت و سفرها ۱5 درصد افزایش یافت.

وی گفت: بیشترین ورودی و خروجی را کلانشهر تهران با ۱۱ میلیون تردد داشته است و محورهای تهران- کرج با چهار میلیون و فیروزکوه - قائمشهر ، هراز با یک میلیون تردد و محور کندوان با بیش از 9۰۰ هزار مسافرت بیشترین ترددها را به خود اختصاص داده اند.

حسن نیا گفت: از آغاز طرح نوروزی تاکنون یک میلیون و 7۳۰ هزار تماس تلفنی با سامانه ۱۴۱ برقرار شده است که وضع جوی و راهها را خواستار شده اند.

منبع : خبرگزاری صدا و سیما
نویسنده : حسن گرجی
کلید واژه
 
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ما، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
captcha
کد امنیتی:
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی HSE می باشد .
Hosted By gitisun