• شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸
  • اسبت ١٧ رجب ١٤٤٠
  • Saturday, March 23, 2019
صفحه اصلی
سلامت و محیط زیست
ایمنی و حوادث
مدیریت بحران
علمی
بین الملل
rss
کد مطلب :   84633 تاریخ انتشار: 
یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷
- 20:33 تاریخ آخرین ویرایش :
  1397/07/22
 
 
انتقاد آیت‌الله سبحانی از ‌تصادفات‌ زیاد جاده‌ای
مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه هر روز ۴5 نفر در جاده‌های کشور کشته می‌شوند، گفت: علت تصادف‌های بالا باید مورد بررسی قرار بگیرد و مسئولین باید اقدامات اساسی انجام دهند که تعداد تصادف‌های کشور کاهش پیدا کرده و جان انسان‌ها محفوظ بماند.
انتقاد آیت‌الله سبحانی از ‌تصادفات‌ زیاد جاده‌ای

آیت الله سبحانی عصر امروز در دیدار سرپرست ‌اورژانس کشور که در دفتر ایشان برگزار شد، اظهار داشت: اگر انسانی را نجات دهیم گویا تمام انسان‌ها را نجات دادیم، شغل افرادی که در اورژانس کشور فعالیت می‌کنند عبادت است و بسیار ارزشمند است.

وی با اشاره به زحمات نیروهای امداد و نجات کشورافزود: نیروهای اورژانس و امداد که انسان را در تصادف نجات داده و از مرگ نجات می‌دهند نزد خداوند اجر و پاداش زیادی دارند.

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه هر روز 45 نفر در جاده‌های کشور کشته می‌شوند، بیان کرد: علت تصادف‌های بالا باید مورد بررسی قرار بگیرد چون در گذشته جاده‌ها خاکی و خطرناک بود ولی امروز جاده‌های کشور بسیار مناسب شده وعمده علت تصادف‌ها عجله و رانندگی ضعیف برخی رانندگان است و اداره راهنمایی و رانندگی باید در این زمینه اقدام اساسی انجام دهد.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه با انتقاد از تصادف‌های زیاد جاده‌ای تصریح کرد: باید منشاء و علت تصادف‌های کشور مورد بررسی قرار بگیرد تا از تعداد تصادف‌های زیاد جلوگیری شود و در این زمینه اداره راهنمایی و رانندگی وظیفه مهمی را عهده دارد.

آیت الله سبحانی گفت: مسئولین باید اقدامات اساسی انجام دهند که تعداد تصادف‌های کشور کاهش پیدا کرده و جان انسان‌ها محفوظ بماند، اگر کاری برای خدا انجام شود بسیار ارزش و اهمیت دارد و تلاش کنیم که کارهای خود را تنها برای رضای الهی انجام دهیم.

منبع : تسنیم
نویسنده : حسن گرجی
کلید واژه
 
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ما، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
captcha
کد امنیتی:
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی HSE می باشد .
Hosted By gitisun