• دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲
  • الاثنین ١٨ ربیع الاول ١٤٤٥
  • Monday, October 2, 2023
صفحه اصلی
سلامت و محیط زیست
ایمنی و حوادث
مدیریت بحران
علمی
بین الملل
rss
کد مطلب :   87 تاریخ انتشار: 
سه شنبه ۷ آبان ۱۳۹۲
- 09:32 تاریخ آخرین ویرایش :
  1393/09/03
 
 
آموزش تأمین ایمنی کارگران به پیمانکاران ساختمانی
«آموزش ایمنی فقط مربوط به کارگران ساختمانی نیست بلکه پیمانکاران نیز باید آیین‌نامه ایمنی پیمانکاران را مطالعه و آموزش ببینند و صلاحیت تأمین ایمنی داشته باشند که این مهم با همکاری با نظام مهندسی در حال انجام است.»
آموزش تأمین ایمنی کارگران به پیمانکاران ساختمانی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران از ارائه 5 هزار نفر ساعت آموزش به کارگران ساختمانی طی سال گذشته در سطح استان خبر داد.

 

«علی بابایی‌ کارنامی» در نخستین جلسه هم‌اندیشی اعضای هیئت مدیره انجمن صنفی کارگران ساختمانی استان گفت: آموزش ایمنی به کارگران ساختمانی از برنامه‌های ویژه این اداره کل با هدف کاهش حوادث ناشی از کار در کارگاه‌های ساختمانی بوده است.

 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با اشاره به ارائه 5 هزار نفر ساعت آموزش به کارگران ساختمانی طی سال گذشته در سطح استان، ادامه داد: سعی ما بر این است با کمک انجمن صنفی کارگران ساختمانی بتوانیم تا پایان سال جاری این عدد را دو برابر کنیم تا تغییری گسترده در نگرش این قشر زحمتکش در زمینه ایمنی کار ایجاد شود.

 

وی خاطرنشان کرد: البته آموزش ایمنی فقط مربوط به کارگران ساختمانی نیست بلکه پیمانکاران نیز باید آیین‌نامه ایمنی پیمانکاران را مطالعه و آموزش ببینند و صلاحیت تأمین ایمنی داشته باشند که این مهم با همکاری با نظام مهندسی در حال انجام است.

 

بابایی‌ کارنامی با تشکر از پیگیری‌های مکرر انجمن صنفی کارگران ساختمانی در این خصوص، افزود: یکی از معضلات در استان حضور کارگران در برخی از خیابان‌ها و میادین است که امیدواریم انجمن صنفی بتواند این افراد را ساماندهی کرده و از شهرداران نیز می‌خواهیم مکانی مشخص برای تجمع آنان در سطح شهرها ایجاد کنند.

 

وی در پایان افزود: خواهش ما از تشکل‌ها این است که با استفاده از شرایط، دیدگاه‌ها و علم روز به سمت پیشرفت حرکت کنند و با قاطعیت پیگیر امور صنفی خود باشند و روی کمک همه جانبه این اداره کل حساب ویژه‌ای باز کنند زیرا اعتقاد ما این است که تنها راه خروج کشور از بحران‌ توجه به تشکل‌هاست.

نویسنده : مدیر پورتال
کلید واژه
 
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ما، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
captcha
کد امنیتی:
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی HSE می باشد .