کد خبر: 84393
مسؤولان پیگیر دلایل افزایش تلفات جاده‌ای باشند
نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدی‌شهر در مجلس گفت: مسؤولان پیگیر دلایل افزایش تلفات جاده‌ای باشند، زیرا شرایط کنونی مطلوب نیست.

احمد همتی درباره خدمات سفر در استان، اظهار کرد: به‌صورت میدانی و هم با حضور مسؤولان استان بازدیدهایی از نحوه خدمات ستاد نوروزی داشتیم.

وی ادامه داد: در برخی موارد ساعت‌ها در محل بودیم تا مشکلات سریع برطرف شود و یکی از این موارد ورودی‌های به سمت مرکز استان بود و در شعاع 50، 60 کیلومتری ایستگاه‌هایی که بوده بازدیدهایی داشتیم.

نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدی‌شهر در مجلس با اشاره به اینکه همه آماده و پای کار بودند، تصریح کرد: باید از همه دستگاه‌ها در ستاد نوروزی از نیروی انتظامی گرفته تا راه داری و هلال‌احمر و اورژانس و مسؤولان استان و شهرستان تشکر کنم، بازدیدهایی داشتند و پیگیر موارد مختلف بودند.

همتی با تأکید بر اینکه تنها در مورد یکی از گزارش‌ها که توسط نیروی انتظامی اعلام شد خوشبختانه تلفات جاده‌ای کاهش داشته است، اضافه کرد: نسبت به سال گذشته کشته‌های جاده‌ای کاهش داشته است.

وی با بیان اینکه تعداد تصادفات و مجروحین ناشی از آن افزایش داشته است، تصریح کرد: این امر جای تأسف دارد، درخواست ما از نیروی انتظامی درآوردن آمار دقیق‌تر بود تا تحلیل درست بروی آن انجام شود تا دلیل اصلی آن مشخص شود.

نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدی‌شهر در مجلس با اشاره به اینکه 10 تا 12 درصد افزایش تردد را در استان داشتیم، اظهار کرد: افزایش تصادفات قابل تأمل بوده است و از مسؤولان ذیربط خواستیم پیگیر باشند و نتایج آن را زودتر اعلام کنند.