• یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹
  • الاحد ١٤ ربیع الثانی ١٤٤٢
  • Sunday, November 29, 2020
صفحه اصلی
سلامت و محیط زیست
ایمنی و حوادث
مدیریت بحران
علمی
بین الملل
rss
کد مطلب :   135098 تاریخ انتشار: 
یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
- 13:43 تاریخ آخرین ویرایش :
  1399/03/18
 
 
اطلاعیه مهم برای موسسات و انجمن های دارای مجوز برگزاری دوره های ایمنی عمومی
مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار اطلاعیه مهمی برای موسسات و انجمن های دارای مجوز برگزاری دوره های ایمنی عمومی صادر کرد
اطلاعیه مهم برای  موسسات و انجمن های دارای مجوز برگزاری دوره های ایمنی عمومی

باتوجه به بارگذاری و ارسال مستندات دوره های آموزشی برگزارشده در سامانه آموزش ایمنی و  لزوم رعایت آیین نامه آموزش و دستورالعمل ها و اجرای ضوابط مربوطه،  ترتیبی  اتخاذ گردد تا اهتمام لازم بر اجرای موارد ذیل انجام پذیرد.

 

1- ثبت مشخصات و اطلاعات مربوط به شرکت کنندگان به صورت دقیق و بدون هرگونه اشتباه تایپی انجام شده و کنترل لازم قبل از ارسال صورت پذیرد.

2- اسامی شرکت کنندگان مندرج در لیست حضور و غیاب به صورت واضح و با فونت خوانا درج شده و فاقد هرگونه قلم خوردگی بوده، به امضاء مدرس و همچنین تاییدیه رابط آموزشی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان، رسیده باشد.

3- اطلاعات مربوط به برنامه آموزشی دوره ها مشتمل بر نام دوره ،کد دوره، تاریخ برگزاری، زمان دقیق برگزاری (روز و ساعت) و سرفصل های مربوط به هر روز به تفکیک در فرم مربوطه قید گردد.

4- واریز هزینه های مربوط به هر دوره به صورت مجزا صورت گرفته و تصویر فیش بارگذاری شده به صورت واضح و براساس ضوابط بانکی( مهربانک و ثبت ماشینی و..)باشد، همچنین نسبت به ارسال اصل فیش بانکی دوره در اسرع وقت  به این مرکز اقدام لازم انجام پذیرد.

 

لازم به ذکر است این مرکز نسبت به بررسی مدارک ارائه شده خارج از ضوابط اعلامی هیچگونه تعهدی نداشته و مسؤلیت عدم رعایت دستورالعمل ها متوجه مؤسسات مجری دوره می باشد.

منبع : مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار
نویسنده : حسن گرجی
کلید واژه
 
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ما، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
captcha
کد امنیتی:
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی HSE می باشد .
Hosted By gitisun