• یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
  • الاحد ١٧ ذی حجّه ١٤٤٠
  • Sunday, August 18, 2019
صفحه اصلی
سلامت و محیط زیست
ایمنی و حوادث
مدیریت بحران
علمی
بین الملل
rss
کد مطلب :   84719 تاریخ انتشار: 
یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷
- 22:12 تاریخ آخرین ویرایش :
  1397/11/01
 
 
بازرسی ایمنی 2500مدرسه و مهدکودک پایتخت
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از بازدید کارشناسان آتش نشانی از تجهیزات گرمایشی و امکانات ایمنی مدارس شهر تهران خبر داد.
بازرسی ایمنی 2500مدرسه و مهدکودک پایتخت

سید جلال ملکی  درباره اقدامات انجام شده از سوی آتش نشانی در مورد نظارت بر ایمنی مدارس و مهدهای کودک اظهارکرد: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران هر سال با هماهنگی اداره آموزش و پرورش، پیش از بازگشایی مدارس بازدیدهایی را از تمام مدارس شهر تهران به ویژه قسمت تاسیسات آن ها انجام داده و توصیه های ایمنی لازم را ارائه می‌دهد.

وی با بیان اینکه در مرحله نخست اجرای این طرح از بیش از ۲5۰۰ مدرسه و مهدکودک در سراسر تهران بازدید ایمنی به عمل آمد، گفت: 5۰۰۰ نفر ساعت از کارشناسان آتش نشانی در اجرای این طرح مشارکت داشتند.

ملکی با بیان اینکه در ۱9۰۰ مدرسه نیز دوره های آموزشی برای دانش آموزان، اولیاء و مسئولان مدارس برگزار شده است، اظهارکرد: مرحله بعدی این طرح که شامل بازدید کارشناسان آتش نشانی از تجهیزات  گرمایشی و امکانات ایمنی مدارس است به زودی در سراسر تهران اجرا خواهد شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران  با تاکید بر اینکه مسئولان مدارس باید با دقت نظر و بررسی کامل محیط پیرامون مدارس، موارد ناایمنی مانند چاله، گودال، آسفالت شکسته و... را به شهرداری نواحی اطلاع دهند، گفت: در طول سال تحصیلی کارشناسان سازمان آتش نشانی با مراجعه به مدارس نسبت به ارائه آموزش اصول ایمنی لازم به دانش آموزان در مقاطع مختلف اقدام می کنند.

به گفته ملکی، در سال های اخیر، آتش نشانی با حساسیت بیشتری به ایمنی اماکن آموزشی می پردازد و این مسئله حاکی از آن است که مدیران این حوزه، اهمیت ایمنی را در مدارس به درستی درک کرده و در صدد اجرایی کردن آن هستند.

منبع : ایسنا
نویسنده : حسن گرجی
کلید واژه
 
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ما، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
captcha
کد امنیتی:
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی HSE می باشد .
Hosted By gitisun